| AlexGamer201 a întrebat:

SALUT TPU!
Ce jocuri pot sa joc pe acest PC?
Procesor Pentium 4 3.06 GHz
PLaca video nVIDIA geforce 7100 gs 256 MB
2GB RAM
DAu funda pentru cele mai multe jocuri!

Răspuns Câştigător
| SuNaM a răspuns:

Ce poti face e sa cauti pe Can i run it si sa dai download la acea mica aplicatie. Apoi cauti un joc pe care doresti sa il joci, si aplicatia iti spune daca ai cerintele minime pentru a juca jocul happy

PStongueC-ul nu este de gaming din cauza ca procesorul nu este prea wow dar la acea frecventa e decent.Placa video e de gaming clar iar RAM, cam putin dar poti juca jocuri din generatia trecuta, dar in nici un caz cele actuale

FAR CRY 3
Toata seria AC pana la unity
Smite
LOL
CoD toata seria pana la Ghost
Battlefield pana la Hardline
Warframe
GTA maxim 4(pe low)
The witcher(cred ca merge 2-ul)
Cam astea sunt de top, restul merg sigur daca astea iti merg.Succes!

1 răspuns: