| ady_3580 a întrebat:

ce jocuri sa ma joc? Cerintele mele sunt : 1gb RAM, Approx. total memory :256.0 MB

Intel(R) Pentium (R) Dual CPU E2140 1.60 GHz ( 2 CPUs)

Dau funda cele mai frumoase jocuri! happy

Răspuns Câştigător
| GinGinHan a răspuns:

Mafia ( 1 ), godfather 1, gta ( pana la san andreas inclusiv ), age of empires ( 1, 2, 3 ), serious sam (1, 2), call of duty ( pana la 4 inclusiv ), medal of honor ( pana la airborne ), counter strike ( pana la cs source inclusiv ), fifa ( pana la 08 inclusiv ), wwe ultimate impact, titan quest, star wars ( jedi academy, Kotor 1, 2 ), Lord of the rings : return of the king, chronicle of riddick : escape from butcher bay, matrix : path of neo, minecraft, battlefield ( 1, 2, heroes ), elder scrolls ( morrowind, oblivion inclusiv ), fable : the lost chapters, diablo ( 1, 2 ), gothic ( 1, 2, 3 inclusiv ), marvel ultimate aliance, sipderman ( pana la 3 inclusiv ), crisis 1, vampire masquerade, blodrayne ( 1, 2 ), etc ca nu imi mai amintesc

| ady_3580 explică (pentru GinGinHan):

O sa incerc Call Of Duty 4, daca merge. Imediat o sa-ti dau funda pentru toate jocurile, multumesc.

| ady_3580 explică (pentru GinGinHan):

Frate, nu merge COD 4 sad Cand dau pe Singleplay scrie : Run in Safe Mode? Cand dau yes apare : Error during initialization
Video card or driver doesn't suport UBYTE4N vertex data, ce e de facut?

| Lex_Alex_1995_2bWi a răspuns (pentru GinGinHan):

Frate nu ii merge minecraft! iti trebuie minimum 2gb de ram, recomandat 4gb de ram!

27 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

1. Nu ne-ai spus placa video
2. Pe procesorul si pe Ram-ul ala nu o sa prea poti juca nimic
3. Sa te bucuri daca iti merge CS si Mario

| GinGinHan a răspuns (pentru RockaruL):

Prietene pe pc-ul acela ii merg toate jocurile pana in 2007 inclusiv, am avut pc mai prost decat al lui si imi mergeau o gramada de jocuri...

| RockaruL a răspuns (pentru GinGinHan):

De unde stii ma tu ca ii merg toate daca nici macar nu ti-a spus placa video? Dar dupa celelalte cerinte nici aia nu poate fi mai puternica. Uite, ca dovada ca te inseli: Nici CoD 4, nici BF 2 nu ii merg. big grin

| GinGinHan a răspuns (pentru RockaruL):

Am avut un pc pentium 4 512 mb ram placa video, nVIDIA gforce 5500 mergeau 90 % din jocurile pe care i le-am dat,...
Adi : spune-mi ce placa video ai... Start/Run/dxdiag/Display si iti apare numele placii la Device

| ady_3580 explică (pentru GinGinHan):

Ok deci am mers la "Display" dar nu vad nimic device straight face

| ady_3580 explică (pentru GinGinHan):

Dami id-ul tau de messenger sa vorbim acolo, e mai simplu

| ady_3580 explică (pentru GinGinHan):

Am facut alta metoda!, am scris in run : devmgmt.msc si acolo la "Display adapters" scrie : Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family thinking

| GinGinHan a răspuns (pentru ady_3580):

Nu frate intra asa deci Start/Run/dxdiag/Display/device si iti scrie acolo placa video

| ady_3580 explică (pentru GinGinHan):

Name:Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
ManuFacturer:Intel Corporation
Chip type:Intel(R) GMA 3100
DAC type:Internal
Approx.Total memory:256.0 MB
Curent Display Mode:1280x960 (32 bit) (60 Hz)
Monitortonguelug and Play Monitor

| GinGinHan a răspuns (pentru ady_3580):

Clar e din cauza procesorului ca este de 1.6 ghz... al meu pe pc erea de 2.4 ghz

| ady_3580 explică (pentru GinGinHan):

Deci ce joc sa ma joc?sad

| ady_3580 explică (pentru GinGinHan):

Vreau si eu sa ma joc un joc calumea. sad, nu ma pot juca nici un joc fain.

| GinGinHan a răspuns (pentru ady_3580):

Battlefield 1, call of duty 2, ..., depinde ce gen iti place

| ady_3580 explică (pentru GinGinHan):

Imi poti lasa id-ul tau de messenger?

| DannyDannutzu a răspuns (pentru ady_3580):

Prince of persia 1, 2, 3 sunt mai multe parti mie mi-a placut mult, merge 100%

| TheDarkMita a răspuns:

Nu te juca nimic! laughing)

| vreaumult a răspuns:

Salut!

Poti incerca:

SHOOTERE

-F.E.A.R 3
-Arma 2
-Far Cry 2
-M.I.A Mission In Asia
-Wolfschazne 2
-S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat
-Battlefield Bad Company 2
-Medal Of Honor Pacific Assault
-Max Payne 2
-Hitman Blood Money
-Freedom Fighters
-Conflict Desert Storm
-Battlestrike Force Of Resistance

SPORT

-NBA 2K11
-PES 2012
-Virtual Tennis 4
-Maddeon 08
-Rugby Challenge
-NHL 09
-FloorBall League
-IHC Handball 2011

STRATEGIE

-Theatre Of The War
-Company Of Heroes
-Men Of The War
-World In Conflict

MEDIEVALE

-Medieval 2 Total War
-Rome Total War
-Age Of Empires 3
-The Great Battles Medievals
-Napoleon Total War
-Empire Total War
-Shogun 2

MASINI

-Driver San Francisco
-World Racing 2
-Test Drive Unlimited
-NFS Shift 2
-Flattout 2
-Richard Burns Rally
-Rfactor
-Grid
-Dirt 2/3

OPEN WORLD

-Gta San Andreas
-Mafia 2
-The GodFather 2
-Scarface
-Driver Parallel Lines
-Saints Row The Third

HORROR

-Dead Island 4
-Call Of Chutchu
-F.E.A.R 2

ALTELE

-Mass Effect 2
-Sims 3
-Avatar The Game
-Prototype
-Assassin's Creed Brotherhood
-Star Wars Knigts Of The Old Republic
-Il 2 Sturmovick Forgotten Battles
-The Lord Of The Rings Conquest
-The Elder Scrolls 5 Skyim
-si multe altele

Bafta!

| GinGinHan a răspuns:

Probabil din cauza procesorului... dar oricum incearca medal of honor pacific assault

| GinGinHan a răspuns (pentru GinGinHan):

Am gresit nu de la procesor, de la placa video s-ar putea pentru ca nu ai specificato... oricum incearca macar o treime din jocurile pe care le-am specificat.
P.S. : joaca macar battlrfield 2, medal of honor

| ady_3580 explică (pentru GinGinHan):

Frate am instalat Battlefield 2 si cand dau pe el se inchide monitoru si se aprinde repede si nu se intampla nimic.Ce sa fac?crying E foarte fain Battlefield 2 puppy dog eyes Ajuta-ma te rog

| libra070 a răspuns:

Hey stiu ce jocuri! descaraca din alea minclip au grafica 3d sau daca nu joaca zuma sau jocuri de asteahappy

| costelEu a răspuns:

Prototype 1, Assassin's Creed 1 (merge pe low) COD 1.2.3, DarkSiders Gta 3, Vice City San Andreas, SAMP, Mafia 1

| DeadManSoryn a răspuns (pentru costelEu):

Serios? Prototype 1? Eu am 2Gb ram procesor 2. 16Ghz placa video de 780mb si am terminat Prototype1 cu lag pe cerinte low si la cea mai mica rezolutie!