| H0p3r a întrebat:

happy
Ce jocuri stiti pentru un pc mai slab...[ foarte slab laughing ]
Intel(R)
Pentium(R) 4 CPU 2.40 GHz
2.39 GHz, 512 MB of RAM
SP 2, Win XP
As vrea niste jocuri racinguri / shootere in special sau strategie dar nu vreau sa aud de Age of empires, Age of mythology, GTA SA, GTA VC, Battlefield 1942, Spider-Man 2, Midnight Club 2, Nascar, NFS HP2, Plants vs zombie si Zoo Tycoon 2 pentru ca le am happy si nici de cs, metin, hercule, tarzan, prince of persia, call of duty, far cry si hulk happy
Cele mai multe jocuri si bune, funda happy!

11 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu ai spus cea mai importanta piese, si anume placa video, daca ai spune-o si pe aceea, as stii sigur ce poti juca

| H0p3r explică (pentru bogdan324):

De fapt 128* nu 96... ma uitam la altceva laughing sorry.

| H0p3r explică:

SP 3 * pardon.

| H0p3r explică:

Am incercat...m`am uitat si la gameplayuri, nu mi se pare foarte fain dar o sa incerc happy

| H0p3r explică (pentru H0p3r):

O sa incerc* si la inceput...graba asta laughing

| bogdan324 a răspuns (pentru H0p3r):

Mafia 2, hitman blood money, terraria, nfs most wanted, half life 2, flatout 1 si 2

| H0p3r explică (pentru bogdan324):

Le stiu pe toate...nu`mi prea plac laughing adica ma rog... flatout e fain dar n`am gasit de unde sa-l iau si mafia si hitman chiar nu`mi prea plac, ce sa mai zic de nfs most wanted, doar ala din 2005 merge si e cam naspa._., STIU! ca nu ma pot astepta la cine stie ce jocuri ca nu duce pc`u dar mneah.

| bogdan324 a răspuns (pentru H0p3r):

Frate,la ce gusturi ai tu, mai bine iti iei pc nou ca pe ala nu prea poti sa ai mofturi

| H0p3r explică (pentru bogdan324):

Bai...n`am zis ca vreau sa`mi mearga LoL sau Smite sau Assasin`s Creed sau cine stie ce joc dar... sa fie captivant. adica ma rog, ti se pare ca daca joc Plants vs Zombies am mofturi? am jucat si Street Racing Syndicate si NFS Underground 2 si nu sunt foarte geniale dar le accept si in + GTA Vice City pentru ca nu imi place asa mult San Andreas happy

| H0p3r explică:

Placa video..Intel(R) 82865G Graphics Controller, 96 mb

| Foloaca_Gaby_1998 a răspuns:

Return to Castle Wolfenstein!