| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri sunt free pe Boosteroid? spuneti-mi si mie pentru ca nu am cont va rog frumos

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Aici sunt toate jocurile
https://boosteroid.com/games-supported/

Jocurile care sunt free to play sunt free si pe boosteroid.

| anonim_4396 explică (pentru Intruder19):

Pai da asta stiu si eu, dar eu ma refeream ce jocuri sunt free ca unele trebuie sa le ai tu cumparate, pe mine ma intereseaza care sunt free adica fara sa le am eu cumparate

| Intruder19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai citeste cu atentie inca o data ce am scris sub link-ul ala.

Ce poti sa te joci tu gratis pe PC gen (cs:go, fortnite, apex legend, paladins etc.) sunt gratis si pe boosteroid. Ai nevoie doar de cont pe origin/epic/steam etc.