| Kankuzu a întrebat:

Ce parere aveti despre Assasin's Creed 3.Eu pana acum una proasta.E foarte plictisitor.Ma tot pune sa inconjor de sute de ori globu pamantesc.Sunt la secventa 5. Ce ziceti ..in continuare va fi mai fain?

Răspuns Câştigător
| AtAkUs a răspuns:

Stii, eu sunt foarte dezamagit de cei de la Ubisoft cu Asssassin's creed 3 si Black Flag, nu s-a m-ai pastrat traditia aceea cu asasini din evul mediu si epoca moderna... contiua-l poate o sa iti placa

1 răspuns:
| Kankuzu explică:

Poate urmatorul assasin va fi in anii 2400 laughing)