| yonutzu89 a întrebat:

Ce spuneti ar merge acest procesor http://www.emag.ro/......E4K4KBBBM/ cu un gtx 650?

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Problema nu se pune asa.
Intrebarea este daca procesorul este compatibil cu placa de baza.

| StalkerSoul a răspuns:

Normal

| DuDDy24 a răspuns:

Procesorul este foarte bun, ruleaza toate jocurile aparute pe setari aproape maxime. Placa video e insa cam slabuta...
Eu iti recomand sa iti iei un procesor mai slab, un athlon x4 750K si o placa video mai buna, un gtx 750 ti sau r7 260x. Daca vrei sa folosesti pc-ul pentru gaming e mai bine sa procedezi asa cum iti sugerez euwinking

Răspuns utilizator avertizat