| MeDarius a întrebat:

Ce sursa mi-ati recomanda sa fie buna pentru MSI GeForce GTX 750 Ti GAMING Twin Frozr IV OC 2GB DDR5 12 pana in 100 lei daca de poate.
Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

Https://www.forit.ro/surse/njoy/127751-ayrus-450-450w/
ForIT e un site foarte bun unde produsele sunt noi si la pret mai redus fata de celelalte site.uri..aceasta sursa depaseste bugetul putin dar este foarte buna. poti cauta alta tot pe site! Bafta!

| MeDarius explică (pentru Fly2Sky):

Si zici ca sursa asta e buna pentru acel gtx?

| MeDarius explică (pentru MeDarius):

Si are conector cu 6 pin ca nu ma prea pricep happy

| Fly2Sky a răspuns (pentru MeDarius):

Scuze, nu stiam ca are conectare doar cu 6 pini.Cred ca sursa asta este una ok pentru tine https://www.pcgarage.ro/surse/floston/fl550-12-500w/.Pentru a fi sigur contacteaza un profesionist!

| MeDarius explică (pentru Fly2Sky):

Nu merge linkul

| MeDarius explică (pentru Fly2Sky):

Si zici ca se merge pentru la MSI GeForce GTX 750 Ti GAMING Twin Frozr IV OC 2GB DDR5 12?

| MeDarius explică (pentru MeDarius):

Sau nu neaparat aia dar la gtx 750 ti in general