| MeDarius a întrebat:

Este aceasta sursa https://www.forit.ro/surse/njoy/127751-ayrus-450-450w/#i mg-141207 buna pentru MSI GeForce GTX 750 Ti GAMING Twin Frozr IV OC 2GB DDR5 12?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Irimia_2002 a răspuns:

O da se potriveste perfect stai linistit, carcasa e middletower, la fel ca a mea si incape totul si mai ramane si spatiu pentru un wire management(nu stiu daca am scris corect)

Pe scurt se potriveste si incape tot.Succes

4 răspunsuri:
| Laurentiu_Irimia_2002 a răspuns:

E super nu trebuie schimbata

| MeDarius explică (pentru Laurentiu_Irimia_2002):

O sa mearga cu i3 4103 placa de baza h81m-dg4,8gb ram si cu placa aia, si oare o sa se potriveasca in aceasta carcasa? https://www.pcgarage.ro/carcase/spacer/galaxy-500w-black/
nu baga in seama sursa din acea carcasa

| MeDarius explică (pentru MeDarius):

I3 4130**

| MeDarius explică (pentru Laurentiu_Irimia_2002):

Mersi de raspuns happy

| Laurentiu_Irimia_2002 a răspuns (pentru MeDarius):

O da se potriveste perfect stai linistit, carcasa e middletower, la fel ca a mea si incape totul si mai ramane si spatiu pentru un wire management(nu stiu daca am scris corect)

Pe scurt se potriveste si incape tot.Succes