| Generation22 a întrebat:

Ce ziceti imi merg battlefield3, modern warfare 3 sau gta 4 pe urmatoarele cerinte de sistem :
Processor : Intel Dual @ Core i7 3.66 Ghz
RAM : 4.5 Giga Ram DDR 2
Placa video : nVIDIA GeForce 300 de 2 giga
OS : Windows 7 Ultimate

Răspuns Câştigător
| Th3Li0N a răspuns:

Salut Iti merge jocurile pana in 2014 linistit iti merge jocurile tun felicitari pentru calculator ai calculator bun bv salll da-mi funda te rog

4 răspunsuri:
| laur1OOOGB a răspuns:

Iti merg toate jocurile, ai un calculator foarte performant

| Cuvântul1 a răspuns:

Da o sa iti mearga bafta.

| XHHHX a răspuns:

Unele da si unele sunt sigur ca nu o sa-ti mearga ai calculatoru bun dar vrei sa ai niste jocuri mai complicate deci nu-ti pot spune exact care o sa-ti mearga si care nu bafta

| Dani21Dany a răspuns:

Doamne la cerintele tale de sistem mai intrebi? =] Doar la Gta4 poate ai putin lag de la Ghz dar daca ai Dual e bine