| ZeUs13 a întrebat:

Cer ajutorul celor care se pricep cât de cât la calculatoare.Am un PC vechi si as dori sa-i fac cateva îmbunătățiri asa ca m-am gândit sa-i cumpăr o placa video (Placa video SAPPHIRE Radeon™ R5 230, 1GB DDR3, 64-bit), un procesor (Intel Core2 Duo E8400 3.00GHz) si 2gb ram ddr2 667 mhz pe astea sa le schimb, iar placa de baza la care o sa le atașează este (ECS 945GCT-M2/1333 )775 Socket.As dori sa stiu daca sunt compatibile si daca va mai trebui sa instaleze windows-ul.Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| TheOneTime a răspuns:

Salut, da-mi mesaj pe adresa mea de mail, si te ajut cu placere!
sebysebi14@yahoo.com