| David_Cosmin_1998 a întrebat:

Cer parerea celor care joaca de ceva timp Hearthstone, am strans ceva gold si pot sa incep un wing al unei aventuri. Ce aventura sa incep Naxxramas sau Blackrock Mountain? Se merita mai mult sa cumpar packs sau arene decat sa incep o aventura? La arene fac cam 5 win-uri. Cer argumente!

2 răspunsuri:
| Seijūrō a răspuns:

Sall.
Mai bine ai face Naxx, sunt foarte multe carti care iti trebuie pentru un deck bun.(legendarele sunt garantate si le poti face doar acolo)
Zombie Chow, Haunted Creeper, Webspinner, Voidcaller, Dark Cultist
Sludge Belcher, Loatheb
Ai pute macar sa faci cele patru aripi ale naxxramas-ului
Blackrock mountain este nou lumea nu prea se agita sa îl termine...+ ca nu sunt chiar asa bune cartile daca nu ai naxxramas-ul.
Bafta la joc.