| Karu a întrebat:

Ma joc de putin timp Hearthstone sunt cam pe la inceput si acum am o dilema am strans 700 gold si nu stiu ce sa fac sa deblochez primul challenge de la Naxxramas sau sa cumpar deck-uri cu ei, deoarece nu prea am cards ( evident am mai deblocat ceva pack-uri dar...), si nu stiu ce sa fac... sad
HELP ME!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu debloca nici un naxxramas, nu acum! De toti banii ia-ti carti, fa-ti un pachet frumusel, testeaza-l si dupa aia intri in competitii. Asa am facut si eu la inceput, si cand am intrat la competitie eram ciuca bataii. Mi-am dat seama ca am nevoie de pachete bune, mi-am facut, si acum castig mult mai des decat cu un pachet default.