| adrianyo1 a întrebat:

Cine are un cont metin2 ro 30+ cu iteme bunicele pe el,care nu-l mai foloseste, si vrea sa faca un om fericid big grin? dau funda si vot

7 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

1.Cauți degeaba nimeni nu dă conturi gratuite.
2.Nu ești utilizator senior deci nu păcălești pe nimeni cu voturile.

| adrianyo1 explică (pentru єχcєєℓ):

Uite ca asta nu stiam laughing), si nu am vrut sa pacalesc pe nimeni, chiar nu am stiut

| єχcєєℓ a răspuns (pentru adrianyo1):

Să fi mai atent
tongue
Apropo repet.Nimeni nu îți dă conturi gratis pentru că toți sunt obsedați de metin și nu renunță ei așa ușor.

| adrianyo1 explică (pentru єχcєєℓ):

Iti dau in totalitate dreptate,dar imi trebuia un inceput ca fac repede itemele,dar urasc sa cresc, si da o sa fiu, si sincer chiar nu stiam ca trebuie sa fi senior, nici nu stiam sa dau vot, bine dar ma mai documentam laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru adrianyo1):

Eh te obișnuiești tu laughing
Dar îți dau un sfat.Lasă-te de metin.E plin de idioți și jocul în sine e idiot...

| adrianyo1 explică (pentru єχcєєℓ):

Pai m-am lasat de el de vreun un an cand am pierdut cont super calumea, dar chiar nu am ce sa joc cand mai stau pe acasa si sunt super plictisit

| єχcєєℓ a răspuns (pentru adrianyo1):

Având în vedere că te plictisești ți-ai putea ocupa timpul altfel nu doar jocurile... și metinul nu e bun tongue
Ai putea să încerci League of Legends, S4League și multe alte jocuri dar metinul... ei bine metinul te strică.