| Jorah a întrebat:

Cine imi raspunde la aceste 2 intrebari este cel mai tare i-as da si 10 funde daca as putea \m/

1. Cum se face o mapa de Counter Strike de JB (JailBreaker)

2. Cum pot sa joc cu boti pe un server hlds de cs normal facut de mine cum pot sa pun acei boti sa joc cu ei big grin dedicat server.

CINE IMI RASPUNDE CEL MAI BINE ARE FUNDAwinking

2 răspunsuri:
| Jorah explică:

Nu intelegi serverul este facut de mine nu la New Game...

| Pitikot_6473 a răspuns:

Mey eu am raspuns numai la a2asaddaca vrei sa bagi boti cand ai intrat sa joci apasa tasta "H" ai acolo mai multe optiuni.Sar putea sa gasesti optinea de a adauga boti la una dntre "Admin" sau s-ar putea sa fie mai jos un picbig grinsper ca am ajutat^^