| Rami4769 a întrebat:

Salut TPU!
Cine imi spune si mie niste jocuri horror multiplayer sau co-op primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AlxCr a răspuns:

Left 4 dead
Left 4 dead 2
Anu vitor apare daylight

| Rami4769 explică (pentru AlxCr):

Altele mai sti?

| AlxCr a răspuns (pentru Rami4769):

The walkin dead
Among the sleep
Outlast
Until down
Dead island

| Jujudupiyy a răspuns (pentru Rami4769):

Da. World of Warcraft :I Dar incearca League of Legends.

5 răspunsuri:
| Jujudupiyy a răspuns:

SALUT! iti spun un joc distractiv pentru toate varstele eii bine nu pentru batrani site-ul este aicihttp://signup.leagueoflegends.com/? ref=535515b6cf6fe259648372 si se numeste League of Legends daca vrei sa ma contactezi pe joc ma cheama Jujuduipyy

| Jujudupiyy a răspuns (pentru Jujudupiyy):

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=535515b6cf6fe259648372
Acesta este site-ul integral ca sa fim prieteni mai buni si sa ma rasplateasca si pe minne si pe tine.