| Áçé_Áçé_Geo_1995 a întrebat:

cine stie cel mai misto joc cu impuscaturi care sa mearga pe plava video Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family?

5 răspunsuri:
| Dragonisgaby a răspuns:

Ei bine placa video pe care o ai nu e chiar asa de buna mai bine zis e groaznica la categoria gamming dar totusi iti merg multe jocuri si cu inpuscaturi. bineinteles mai mici si mai slabe din punct de vedere grafic happy
De ex:
1) Call of duty (merge doar 1 nu te baga la 2, 3, 4 ca nu merghappy
2) Return to Castle Wolfenstein (cum am zis si sus nu te duce la Wolfenstein 2 ca nu iti mergesad)
3)Bineinteles celebru counter strike happy
Acuma pe astea le stiu altele nu mai stiu scuze tongue
PSbig grinaca vrei performanta in gamming mai mare schimba placa video tongue

| Áçé_Áçé_Geo_1995 explică (pentru Dragonisgaby):

O sa imi iau placa Nvidia gefore 9600 si nu mai stiu ce dar e foarte buna o are si un prieten de al meu si ii merge Call Of duty Black ops 2 full grafica! si GTA 4 muuuuuulte jocuriwinking

| Ciociu_Cosmin_1997 a răspuns:

Far cry, cs 1, 6, call of duty(cred) mai bine iti schimbi placawinking

| Áçé_Áçé_Geo_1995 explică (pentru Ciociu_Cosmin_1997):

Da mi-o schimb dar pana mi-o schimb sa am ce juca laughing

| ionescu2013 a răspuns:

Counter Strike 1.6 Carbon e super tare jocul pe el merge si Half Life daca stii ce este... Funda?! Apropo si Lant Final ar putea sa-ti placa... Funda!