| Áçé_Áçé_Geo_1995 a întrebat:

Cine stie de ce nu imi merge Farming Simulator 2011? Cand ii bag Product Key scrie ca, codul este valid! Si cand intru in el scrie asa : Please insert game copact disc into your drive! Si imi da sa dau retry si cancel am dat retry dar de geaba! Ce sa fac? !

2 răspunsuri:
| trusk a răspuns:

Sa-l cumperi. E un cd-key gresit, sau folosit deja.

Sau sa te muti in oltenia, ca acolo se face cel mai tare farming simulation big grin

| Áçé_Áçé_Geo_1995 explică (pentru trusk):

Asta nu ma ajuta cu nimic! Daca sti alta solutie care sa ma ajute zi-mi-o daca nu nu primesti nici-o funda!