| anonim_4396 a întrebat:

Cine ştie un metin PVP, exact ca Hammeru sau Metin2Light.Sa aibă iteme 2011-2012, sa fie putini modaţi pe
server sau deloc şi să aibă multi jucători.Mai precis să fie cum era hameru prin 2011.
Cel mai bun răspuns, Primeşte Fundă! big grin

2 răspunsuri:
| IngerasulMicutz a răspuns:

Acum majoritatea sunt modati...nu prea mai sunt metinuri gen hemmer fara modati...

| anonim_4396 explică (pentru IngerasulMicutz):

Aşa este...Totul s-a schimbat, Moduri şi Sts am pe hammer, dar eu doream un metin asemănător să îmi aduc aminte de vechiul hammer.