| Ionut97oancea a întrebat:

cine vrea sa ma ajute sa strang playeri pentru server de CS (93.114.82.154:27015) l-am deschis acum 4 zile!

4 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

O sa pun ipu sv-lui la mess (inca mai folosesc mess) si o sa si intru pe sv (adaugandu-l si la fav).
Chiar acum dupa ce scriu raspunsul tau intru.

Bfta. Eu am nickul ALUCARD pe cs sau ASLAN!

| Aditzu a răspuns:

Vezi ca am incercat sa intru pe sv tau si imi spune could not connect... ai o prolema cu el...

| Ionut97oancea explică (pentru Aditzu):

Merge! Au fost si playeri pe el.

| Lori4532 a răspuns:

Salut Ionut, nu prea inteleg in ce sens sa te ajut, daca in sens de sponsor, sau publicitate, sa iti aduc playeri, ma ocup cu editare de video in Sony vegas, daca ai nevoie de promovare pe siteuri gen YTB, pentru mai multe detalii mess: lordlori2009, skipe: FuNNky-Loriii.