| vlad5214 a întrebat:

Credeti ca e bine la Euro truck simulator 2 cu o placa video de 32 bit. sa tin graficile la mediu?
Funda!
Vreau si explicatii!

Răspuns Câştigător
| ChristianXLX a răspuns:

1Florin1 nu stii nimic, nu o sa iti mearga bine asa Ets 2 cu placa de 32 bit, este posibil sa nu iti mearga sau sa mearga sacadat, depinde ce te mai scapa, ramii, cpu, ar fi recomandat 64 bit macar, Si tu stii ma ce inseamna o placa de 500 bit? ce vrei, sa joace Watch Dogs la High settings? de ii zici asa?

2 răspunsuri:
| 1Florin1 a răspuns:

Nu este buna peentru ca este prea mica si chiar daca ai baga grafica din meniu tot ar merge sacadat ( ai avea nevoie de o placa de 500 bit sa mearga ok)

| Knight9511 a răspuns (pentru 1Florin1):

Tu sti ce inseamna placa de 500 bit?
Are Nvidia Titan Z 768 Si costa 8000.