| maraflorin a întrebat:

Credeti ca noul expansion de la WoW, si anume Mists of Pandaria, va aparea pe serverele private mai devreme de anul viitor?

Răspuns Câştigător
| RememberTinKode a răspuns:

Sincer pe an ce trece tehnologia de a depista bugguri se mareste, dar nu e nimic concret.De exemplu freakz a asteptat mult timp pana sa bage cataclysmu findca a vrut sa depisteze majoritatea buggurilor ca sa fie curat.Cu cat le depisteaza mai repede si pe mist of pandaria pe orice server privat cu atat mai repede va aparea

| maraflorin explică (pentru RememberTinKode):

Stiu ce zici! Joc pe freakz de ceva timp, si crede-ma ca inca mai are ceva probleme, insa in rest merge bine. Mists of Pandaria m-i se pare a fi foarte frumos...totul de la peisaje pana la pandareni si noua clasa monk! Ar fi nemaipomenit daca ar aparea curand si pe freakz, insa presupun ca o sa asteptam cel putin un an pana o sa se intample asta...

| RememberTinKode a răspuns (pentru maraflorin):

Bafta mea ca nu mai sunt asa ahtiat dupa wowlaughing

| maraflorin explică (pentru RememberTinKode):

Inteleg...mersi frumos pentru raspuns happy