| CristiCristiano a întrebat:

Cum fac sa am mai multe linii la bara de viata la level 1 pe league on legends? Ce setare e? Dau funda

4 răspunsuri:
| Loonathicc a răspuns:

Iti trebuie rune. Intri in Magazin si cauti acolo rune pentru viata.

| CristiCristiano explică (pentru Loonathicc):

Https://www.youtube.com/watch?v=zZXxuZ77l_I gen cum are asta? cum a facut sa aiba bara de HP cu atatea linii

| Cezar30 a răspuns:

Liniile acele sunt in functie de viata campionului daca joci cu un campion tank la level 1 are mai multa viata decat un campion gen soraka la level si are mai multe linii.

| CristiCristiano explică (pentru Cezar30):

Https://www.youtube.com/watch?v=zZXxuZ77l_I gen cum are asta.cum a facut sa aiba atat de multe linii?