| Daragangabriel10 a întrebat:

SALUT, TPU. Cum fac sa joc cu un prieten Minecraft folosind hamachi? Am cautat tutoriale pe net dar nu au mers la mine, are cineva vreo solutie? Daca dau pe help si diagnostic tools singura chestie care nu e cu verde ci cu un semn de exclamare este Adapters, dau pe detail si apare asta : Found adapters:
[Local Area Connection 3] - Disabled
[Local Area Connection 2] - Disabled

3 răspunsuri:
| amogus29328948 a răspuns:

Cel mai bine e sa folositi aternos, il prefer chiar daca dureaza putin sa stati in queue.

| Daragangabriel10 explică (pentru amogus29328948):

Bun, dar cum fac dupa sa joc cu un prieten? Poti explica?

| amogus29328948 a răspuns (pentru Daragangabriel10):

Ii dai IP-ul. Ala cu (cv).aternos.me. daca vrei bifeaza casuta cu Cracked.