| cry21999 a întrebat:

Salut tpu.Cum imi pot face un blog?

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Un blog e un fel de jurnal-website. Adică ai un site pe care scrii pe el ca pe jurnal.
Un blog se poate face la blogger.com, wordpress.com, tumblr.com, ori altă parte.
Succes!

1 răspuns:
| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro, un sistem destul de simplu prin care poti sa-ti creezi un Blog ori Site gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
Primesti 400 mb initiali care cresc, ai trafic nelimitat, adresa impla tip nume.ucoz.ro si multe altele!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!