| Truxiie a întrebat:

Hei tpu.Cum as putea sa imi fac facebookul sa fie blog?

3 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Nu se poatewinking

| floweray a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti faci separat un blog?

Poti folosi www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si, cel mai important, vine cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

| Truxiie explică:

Adica sa poti sa dai like si asa.Sunt o groaza de paginii de fb care sunt bloguri.straight face Imposibil sa nu se poata