| IubescPerusi a întrebat:

Cum imi pot face un server pe Counter-Strike 1.6 de DeathRun(DR) si mai multe sv.De exemplu:Zm,Cs, etc? Dau funda daca merge.

Răspuns Câştigător
| Alexutzu1235918 a răspuns:

Ma e simplu poti sa il iei de pe ent gata facut de ex scrie downlad server zm gata facut 2012 apoi intri in setarile netului daca stii dai la basic==>LAN==>Virtual Server Si acolo scrii Informatiile Ca e Sv De cOUNTER-sTRIKE SI K ARE PORTUL 27015

| IubescPerusi explică (pentru Alexutzu1235918):

Dami un site de unde sa iau un sv gata facut da zm si de dr te rog

1 răspuns: