| Shdudhs7s6sz5w6qjw a întrebat:

cum imi recuperez si eu contul de steam? Am pierdut numarul si telefonul de pe care aveam steam authentificator, dar in rest am acces la fiecare lucru.(email, parola, etc ) Am bagat peste 300 de euro in acel **** de cont si nu am mai intrat de 700 de zile. Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai acces la adresa de mail pe care este creat contul si stii informatiile despre cont ca: id cont, adresa pe care a fost creat, numarul de telefon asociat iti poti recupera contul destul de usor.

https://help.steampowered.com/ro/wizard/HelpWithAccountStolen

| Shdudhs7s6sz5w6qjw explică (pentru Intruder19):

De pe acel link pot doar sa schimb parola, dar eu stiu parola, nu pot sa folosesc steam guard authentificator.Eu am platit prin steam wallet cards, pe care le-am aruncat la gunoi, si singura optiune care steam support mi-a dat-o era sa le zic un cod de steam wallet folosit, pe care nu le mai am. Mai este vreo solutie?

| Fury12 a răspuns:

Salut! Spune-mi numele ca sa te pot cauta.O sa ii dau detaliile dupa ce imi dai numele tau de pe steam.