| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut TPU, cum pot sa fac o poza sa aiba aceiasi rezolutie gen pe orizontal si pe vertical sa fie 512/512 nu sa mi-se resteze sau o fi din cauza pozei? Vreau sa modific un cs dar nu merge sa inlocuiesc niste texturi adica prima poza si a 2-a https://imgur.com/a/iJsGttR au rezolutii diferite nu stiu cum fac sa aiba aceiasi rezolutie poate sa ma ajute cineva sa o faca sau sa imi explice dau funda!

3 răspunsuri:
| Adrian_Doaga_2001 explică:

Prima poza cu a 2-a ***

| Atumus a răspuns:

În cazul tău problema este poza.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru Atumus):

M-am gandit si la asta, dar mi-se pare naspa ca alt model n-am ce sa aleg.Trebuie sa fie tip Battlefield armele la joc si mainile cum sunt in prima poza dar din nefericire nu stiu daca exixsta o solutie...