| rebornfromfire a întrebat:

Salut, Doresc sa modific o poza si nu ma pricep la asa ceva.
Vreau sa introduc un text la o poza, Textul sa fie in partea de jos, iar partea de jos a pozei unde va fi scris textul sa fie de o alta culoare dar totusi sa fie putin transparenta sa se vada poza iar textul sa fie mai evidentiat. cam complicat dar daca doreste sa ma ajute cineva ii pot arata un exemplu si nu doar ca as fi recunoscator poate o sa il pot ajuta si eu cu alte probleme happy numai bine

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Da-mi poza ca ti-o fac eu.

| Peridava a răspuns:

Photoscape.
Cu acest program poti face toate astea.

Răspuns utilizator avertizat
| Peridava a răspuns (pentru rebornfromfire):

Http://photoscape.en.softonic.com/download
E foarte usor de folosit. E intuitiv.