| dαɴЗ a întrebat:

Http://img833.imageshack.us/img833/5691/loldl.png Omule asta e chiar ciudat!

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ai dracu emoisti

| Muflă a răspuns:

1. Citește-i toate comicurile lui iustinel1999.
2. Intră în depresie pentru că ți-ai dat seama cât de puțin talentat/ă ești în comparație cu el.
3. Ia-ți o eșarfă d-aia ca fața de masă de la metrou și strânge-o bine în jurul gâtului.
4. Leagă un capăt de tren și pe celălalt de un stâlp
5. Trenul pleacă
6. Bucură-te de... A, ești mort.

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan1807138078340 a răspuns:

A fost un trucaj!

| HaruhiFujioka a răspuns:

Doamne, asa ceva...Viata e minunata! Nu-mi vine sa cred ca vrea sa moara! Asa ceva pentru mine este imposbil!

| dαɴЗ explică:

Http://www.tpu.ro/......-si-vreau/ Lol vedeti voi aici trucaj? o. o

| szilard45 a răspuns:

Sal citez pe hanbal : "a fost un trucaj" eu am sa adaug afost un trucaj ordinar rusine dinu patriciu(asta pentru cei care se uita la divertis)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se arunce de pe bloc. Iar daca sta la parter se arunca de mai multe ori.