| KadeJudo a întrebat:

Cum pot sa instalez windows xp sp3 de pe hard disk?
Adica copiez imaginea windows-ului in calculatorul respectiv si cum il instalez? mi-a dat eroare de 2 ori deoarece lipsea nu stiu ce fisier...cine imi poate da detalii mai bune?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca lipseste "nu stiu ce fisier" inseamna ca Windowsul ce-l ai nu este bun. Ia alt Windows de pe net si incearca cu ala: http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=25129
Iti recomand acest link deoarece este cel oficial si este curat.

| KadeJudo explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult!
O sa-l instalez pe acesta!

| Salontanul a răspuns (pentru KadeJudo):

Multumesc si eu. Succes!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca mai intampini probleme revino cu intrebari.