| DEOVERPASS a întrebat:

cum pot sa rezolv problema de la daemon tools 1500?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Dezinstaleaza versiunea actuala si pune alta, putin mai veche. Nu esti singura persoana care are problema cu eroare 1500, iar cea mai simpla solutie e cea indicata mai sus. Cineva a recomandat Daemon Tools Lite, version 4.35.6.0091, care, se pare, nu creeaza erori. La nevoie, pui o alta versiune care sa functioneze.

| DEOVERPASS explică (pentru dannyel86):

Am vazut ca si un prieten de al meu adica cam toti aveau problema asta ma rog o sa incerc si o sa iti dau un pm daca nu merge multam' o sa vad daca merge si daca merge o sa iti dau funda.

| dannyel86 a răspuns (pentru DEOVERPASS):

Eu tot o versiune mai veche folosesc si nu mai intampin nicio problema. Am avut si eu necazuri cu softul, dar am ales o versiune functionala si nu am simtit necesitatea sa o updatez. Versiunea mea este: 4.47.1.0337

| DEOVERPASS explică (pentru dannyel86):

Dai si tu un link de unde sa il donwladez prin pm?

| dannyel86 a răspuns (pentru DEOVERPASS):

Ai setat contul sa primesti mesaje doar de la prieteni. Nu poti comunica cu altcineva pe mesaj privat.
http://www.filehippo.com/download_daemon_tools/15690/

| DEOVERPASS explică (pentru dannyel86):

Aaa, nu am stiut nu am mai intrat pe TPU din februarie si mno, acuma o sa il donwladez sa vad ce se intampla.

| dannyel86 a răspuns (pentru DEOVERPASS):

Site-ul iti ofera si alte versiuni, la care ai acces in caz ca varianta data nu vrea sa functioneze. Spor la instalat!

| DEOVERPASS explică (pentru dannyel86):

Se pare ca a mers multumesc mult ^_^, eu am mai vazut problema asta pe alte site-uri dar nu am gasit de unde sa instalez, ma rog multumesc.