| raduqu a întrebat:

Pentru ce este Daemon Tools?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci când instalezi jocuri ai nevoie de el.

| P1x3lMD a răspuns:

Un program cu care poti instala jocuri(format.iso)

| P1x3lMD a răspuns:

Daemon Tools se transforma intr-un drive virtual care inglobeaza un anumit file imagine. Pur si simplu, in Windows vei vedea ca a mai aparut un drive – sa-i spunem H – care arata continutul file respectiv, ca si cand ai fi inscriptionat imaginea pe un CD/DVD.

| P1x3lMD a răspuns:

Mai simplu-creeaza un fel de disc virtual cu care poti instala diverse jocuri in format iso,mds,mdx,flac, ape, nrg, isz, cue...si multe altele.