| icstrimb a întrebat:

Am luat un joc dupa net si are foarte multe parti, nu are o icoana de intrat in el nu are nimic, nici cu daemon tools nu se poate face nimic. Cum pot sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general acelea sunt arhive, poti deschide unu din fisiere cu winrar
si iti va aparea o fereastra unde vrei sa-ti extraga fisierele.Pe scurt toate arhivele vor alcatui fisierul iso sau. rar pe care-l vei folosi cu daemon tools.

| icstrimb explică:

Pai toata treaba e ca numerge cu daemon tools... stiu si eu asta dar NU MERGE at wits' end laughing