| VoicheciMihnea4Anarchy a întrebat:

stire cineva un metin 2 privat.Dar am o rugaminte,sa fie functionabil,sa am gow bun,sa fie bun si pentru pvp si pentru pvm( in concluzie sa fie unu bun. P.s. am auzit ca metinele private s-au inchis si ce-i drept, cele pe care le-am incercat nu putem sa fac cont si spuneau ca pagina e stearsa sau nu mai exista, chestii de genu asta. Deci va rog, stie cineva unu bun si sa mearga? C m-am plictisit de metin 2 ro.

Răspuns Câştigător
| Skay a răspuns:

Www.mondialmt2.com este si pvm si pvp

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Skay a răspuns:

Salut! Intra pe acelasi site si downloadeaza mondial metin2 update. Din folderul downloadat copiezi cele doua fisiere, dupa care intri in folderul mondialMt2-> pack si ii dai pui acolo ce ai copiat. Dupa o sa mearga.

Răspuns utilizator avertizat