| EvilIchigo a întrebat:

cum pot schimba rezolutia la gta san andreas hoodlum merge numai 1280x720 tin sa spun ca laptopul meu are rezolutie maxima 1366x768 si vreau sa-l fac pe rezolutia laptopului funda care ma rezolva

2 răspunsuri:
| goldrule a răspuns:

Gta SA are numai rezolutiile din vremea in care a fost fabricat, el fiind vechi nu are fiecare rezolutie asa ca te sfatuiesc sa o pui pe cea mai apropiata(mai mica e mai bine)

| EvilIchigo explică (pentru goldrule):

Pai eu odata ce fac gaming pe youtube daca pun rezolutie mica nu se vede HD