| iulian5005 a întrebat:

Am un monitor AOC de 19 inch(ingi sau cum s-or spune)si vreau o rezolutie de 1920x1080 dar rezolutia mea maxima este 1366x768.DAU FundaVOT! PLZPLZPLZ

Răspuns Câştigător
| alinbogdann a răspuns:

Nu ai cum sa ajungi la aceasta rezolutie.deoarece ai monitorul prea slab

| iulian5005 explică (pentru alinbogdann):

Dar care este cea mai mare rezolutie pentru monitorul meu?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Rezolutia maxima a monitorului tau este de 1366x768. Este HD. Tu vrei fullHD. Nu se poate si nici nu e o diferenta mare la dimensiunea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| gmbod1 a răspuns:

Nu poti nu este facut pentru o rezolutie asa mare nu ai ce ii face laso asa...