| MoarteaDisco a întrebat:

Cum se numeste acel program d e la contuer-strike cand schimbi arma se schimba foarte repede nici nu o incarci napuci sa clipesti apesi 1 imediat apare arma fara sa se mia incarce sa o miste. parca era ceva gen HLDS dau funda! 1

Răspuns Câştigător
| andreeeew a răspuns:

Nu e program.HLDS e Half Life Dedicated Server (adica iti poti face un server de counter-strike cu el). Ceea ce cauti tu sunt niste modele => HLTV MODELS. Cauta asa pe Google "HLTV Models Download", descarca-le, si le bagi in folderul cstrike. Grija cum le bagi