| JoKeRuL2012 a întrebat:

Salut TpU...happy
Cum setez la counter strike 1.6 lagul la serverul meu (acum am lagul setat 80 iar cei care depasesc acest lag li se da kick ) vreau sa pun sa se dea kick la cei cu lagul 150 de ex. cum fac asta?
La cel mai bun raspuns Funda +Vot ...Bye

Răspuns Câştigător
| Alchemy a răspuns:

Spune si tu asa ma!
pai serverul tau are un plugin pingkicker.sma pe care il poti modifica tu sa dea kick la ce marime ping(lag) vrei tu, sau mai bine stergel pingkicker.amx il stergi din pluginuriwinking dar o sati mearga svr greu si in reluare dupa deoarece o sa aiba uni lag si 200

2 răspunsuri:
| Alchemy a răspuns:

Inainte de a posta uitate prin intrebari si raspunsuriwinking
Iti recomand sa folosesti booster 2.4 deoarece 1.6 scade fps-ul pe server (cel putin la mine mi s-a intampl

| JoKeRuL2012 explică (pentru Alchemy):

Mie nu imi trebuie plugin...
eu vreau sa setez sa nu se dea kick la lag mare...