| Alecsutzu00br a întrebat:

big grin...Am o intrebare pentru cei dintre voi care jucati Counter-Strike anume care este comanda pentru consola cu care poti sa merge si in fata si in acelasi timp la stanga sau la dreapta..cum are veni in lateral...Dau Funda pe primul raspuns care imi merge

Răspuns Câştigător
| Flubber a răspuns:

Nu exista acea comanda u ti s-a stricat configul din cauza cfgurile.ia-ti cs1. 6v44full si problema ta e rezolvata da nu mai baga prostii de cfguri in cs joaca deff. funda?

4 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Cred că încă nu ţi-ai setat comenzile normal... unde arată A/D, acolo te lasă doar să te roteşti(parcă). Schimbă A/D pe celălalte căsuţe(parcă era move left, move right).

Sper că te-am ajutat!

| JusticeForCraiova a răspuns:

E simplu mergi cu butoanele de pe tastatura

w-fata
a-stanga
s-spate
d-dreapta

de pe B cumperi armele

ar fi mai usor sa ai cfg cu binduri de arme sa le iei mai repede conteaza foarte mult.

| Alecsutzu00br explică (pentru JusticeForCraiova):

Eu stiu sa joc cs stai linistit dar nu asta era intrebarea mea ok? laughing Habar nai de cum joc laughing mai citeste odata intrebarea si incearca sa-ti refolmulezi raspunsul tongue

| JusticeForCraiova a răspuns (pentru Alecsutzu00br):

Tie iti dau had shot cu glocku malaughing