| AndreyMisthebest2007V2 a întrebat:

Salut TPU, daca am introdus de mai multe ori pinul gresit si dupa imi zice ca contul meu de paysafecard ar putea fi blocat din cauza prea multor incercari, va trebui sa iau o pauza? si daca introduc pinul corect si dupa introduc pinul gresit odata dupa ce am introdus codul corect mi-l va bloca contul? Va rog, fara misto, dau funda!

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Da, este recomandat sa iei o pauza daca ai introdus prea multe coduri PIN incorecte. Daca introduci codul PIN corect, dar apoi introduci inca un cod PIN incorect, este posibil ca contul tau sa fie blocat. Din acest motiv, este important sa fii atent cand introduci codul PIN si sa verifici daca este corect