| opppa a întrebat:

Buna!
Am incercat in repetate randuri sa-mi reancarc cartela (de cosmote) si dupa mai multe incercari in care am introdus gresit codul de reancarcare mi s-a spus ca, contul este blocat pentu a realiza o reancarcare.
Intrebarea mea este (pentru cei care stiu sigur ) dupa ceva timp ( o zi sau doua ) m-i se deblocheaza cartela?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să suni la Serviciul de Relaţii cu Clienţii - vezi linkul oficial pentru modalităţile de contact :
http://www.cosmote.ro/ro/CCcontact.aspx?ns=-10008&cid=17195

Toate cele bune.