| faaalyoana a întrebat:

Deci mi s-a blocat contul de yahoo si mess si mail. Cred ca am gresit cu parola si mi s-a blocat, au trecut 2 zile si tot nu reusesc. In email daca bag adresa si parola imi apare apoi codul acela, si apoi o intrebare secreta. Aia cu numele preferat al unchiului, da ideea e ca numai tin minte ce nume am bagat atunci cand mi-am facut contul. Am incercat prenumele la toti unchii mei. Cred ca am pus un nume la misto, numai stiu ca asta a fost demult. Mai exista vreo sansa sa-mi salvez aadresa? aveam atatea id uri care-mi trebuiau, si acum daca mi-as face alta adresa nu as mai putea face rost de toate. Acum imi zice iar sa incerc peste 12 ore.Si daca incerc iar imi va afisa intrebarea cu numele unchiuliu preferat si nu stiu ce raspuns sa mai introduc. Dau funda! Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| RememberTinKode a răspuns:

Dupa 20 mailuri la yahoo mi s-a spus ca far raspunsurile la intrebari secrete nu poti
Dar crezi ca ti l-a compormis cineva?
baga sleeky_sleeks in lista sa te intreb mai multe

1 răspuns:
| rick2005 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu, ma pote ajuta cineva, va rog!