| AndreyMisthebest2007V2 a întrebat:

Salut TPU, daca am introdus de mai multe ori pinul gresit si dupa imi zice contul meu de paysafecard ar putea fi blocat din cauza prea multor incercari, va trebui sa iau o pauza? Si mai am o intrebare, daca introduc pinul corect si dupa introduc pinul gresit odata dupa ce am introdus codul corect mi-l va bloca? Va rog, fara misto, dau funda!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Da, ia o pauza. Nu, nu il va bloca, dar daca il mai bagi de multe ori gresit ramai fara el.