| AleexNC a întrebat:

Dacă joci la pariuri sportive, poți paria pe mai multe scoruri ale aceluiași meci?
Să zicem, spre exemplu, la meciul de diseară -Atletico-Leichester, ai voie să pariezi pe o victorie cu x-x a lui Atletico și una a lui Leichester? Atâta timp cât nu sunt pe același bilet.
Mi s-a spus mai demult că e okay dacă nu sunt pe același bilet, (dar atunci era vorba doar de victorie, fără scor exact) mă întreb dacă se aplică același lucru și în cazul ăsta. Ar fi prea ușor să fie okay, nu?

3 răspunsuri:
| UnSimpluRoman a răspuns:

Daca sunt pe bilete diferite poti baga cate vrei...adica pe un scor corect 2-1 pe altul 2-2, etc...Bafta!

| AleexNC explică (pentru UnSimpluRoman):

Okay, mulțumesc! Chiar am nevoie de ceva noroc! laughing

| UnSimpluRoman a răspuns (pentru AleexNC):

Sper sa ai noroc laughing Bafta!