| Cosma_Darius_1992 a întrebat:

Dati-mi niste jocuri gen: Mass Effect, Call of Duty, pe procesor dual-core 1.6, GeForce GT 220, Windows XP SP 3, tinand cont ca Batman Arkham Origins il pot rula la cerinte maxime.

Răspuns Câştigător
| Edimbc a răspuns:

Assassin's Creed Black Flag la cerinte Medium, Sleeping Dogs la cerinte Medium-Maxim, Battlefield 4 la cerinte maxime sau med-max, Call of Duty la cerinte medium, Deadpool la cerinte maxime, Lost Planet 3 la cerinte medium (poate incerci si 1 si 2(2 e cel mai tare)) Metro Last Night la cerinte minime, Far Cry 3: Blood Dragon la cerinte maxime poate incerci Dishonored(nu e ca Mass Effect adica Shooter dar e foarte interesant gen Skyrim dar si mai bun) la cerinte aproape maxime.
Cam astea ar fi cele mai interesante.

| Cosma_Darius_1992 explică (pentru Edimbc):

Mersi.Apropo,Lost Planet 2 l-am terminat. happy

1 răspuns: