| orang23 a întrebat:

E buna NVIDIA geforce GT430 pentru jocuri cu cerinte mari cum ar fi mass effect3 call of duty mw3 si din astea?

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Este foarte slaba in jocurile din prezent. Uite un sfat, fa un efort, daca nu o ai dea, si ncii nu ai foarte multi bni, pana la gt 440 gddr5 512mb, e peste 430 cu 1, 2 gb. Sau mai departe, la radeon 5670

| vali1985 a răspuns:

E cam mica.
Eu iti recomand maxim 9800Gt.

| danimotenel a răspuns:

Mass effect daca nu ma insel e doar demo inca na aparut crack-u :)) http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx intri acolo alegi jocurile dai can you run it, se instaleaza un programel si afli daca iti merge sau nu.

| orang23 explică (pentru danimotenel):

Stiu programul deja

| IceCreamDoll a răspuns:

In 2010, cand a aparut era buna, acum deja e cam depasita.

| Pitbull305 a răspuns:

Da este buna, dar am auzit ca AMD este mai buna la jocuri.

| illegalb0y a răspuns:

@IceCreamDoll cand o sa ai tu asemenea placa video atunci comenteaza aiureawinking

| IceCreamDoll a răspuns (pentru illegalb0y):

De unde stii tu ca nu am deja? laughing