| anonim_4396 a întrebat:

pentru cei care joaca Cabal, care este diferenta dintre Blader si Force Blader, ca nu imi dau seama, am un Bl de lvl 40 aproape si nu am timp sa mai imi fac si un Force Blader, imi puteti spune diferentele? big grin Mai am si un Fs de lvl 49, pe care imi recomandati sa continui si de ce? Dau fundita rosie big grin

Răspuns Câştigător
| Tigrilă a răspuns:

Pai Bl dupa parerea mea e ff bun mai ales daca joci pe official.ramai la Blader deoarece creste repede si poti face si bani cu el. si de asemenea are un crit foare bun in pvp... diferenta dintre cele 2 caracatere sunt skillurile si BM2. Fb-ul are un bm2 excelent da e greu de jucat pe el... din tot jocu Fb-ul e cel mai greu caracter si trebuie sa ai si banii sa bagi in el. da la un lvl mare si echipat corespunzator Fb-ul e super bun in pvp! fundastraight face

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e pe cabal oficial continua pe fs sau pe fb ca sunt cele mai tari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti fb ca e cel mai bun de la lvl mici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti prost tare men

| UnNumeCaToateAltele a răspuns:

Frate,va rog care joaca cabal online sa bage idu meu sau care a jucat un_id_ca_toate_altele@yahoo.com

| DariusTM a răspuns:

Bladeri sunt destui de buni dupa parerea mea ar trebui sa continui cu Force Shielder pentru ca sunt cei mai buni din tot jocul si are si def mare si cu bladeru cel ai tinel pentru mai inkolo fal FS peste 120 si at faci si blader si iti iasa banu