| VasyBlueLighT a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei de ce sa construiesc in Minecraft.
La cele mai tari si mai mari idei dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LordBolton a răspuns:

Fa intai un castel foarte mare,o corabie ca Perla Neagra (daca ai vazut Piratii din Caraibe),un hotel cu lift piscina si multe etaje la el,un tanc foarte mare,un conac,un oras subcvatic,un zepelin,o casa in copac,un avion de pasageri,un zgarie-nori,un labirint,un templu cu coloane,o piramida gigantica,o nava spatial,satelit,submarianiar daca vrei ceva chiar mare fa Palatul Parlamentului,arcul de trium,Statuia Libertatii,Turnul Eifel,Big Ben,Coloseumul, o catedrala, un bunker, un labirint, o statuie gigantica, Titanicul. funda?

3 răspunsuri:
| Stefan1805 a răspuns:

Fa un hotel cu lift si piscina in curte

| VasyBlueLighT explică (pentru Stefan1805):

Cum fac lift?

| Stefan1805 a răspuns (pentru VasyBlueLighT):

Uita-te pe youtube la tutoriale!