| Br3aDnBuTTeR a întrebat:

Dati-mi va rog un Metin2 Privat, PvM-PvP ( sa fie inclinatie mai mare spre pe PvP ), ratele 500-1000% ( poate si mai mici ), sa cresti foarte repede ( cam ca pe Metin2Mage ), sa evolueza itemele de multe ori ( camca pe Metin2Mage ), LVL maximim 250-255, bonusurile sa fie mari, la arme si armuri sa fie atac si aparare mare.

Va rog sa imi dati un Metin cat mai bun, cel mai bun metin primeste Funda!

Cel mai rapid raspuns primeste si Vot

Răspuns Câştigător
| alex200084 a răspuns:

Metin 2 hotstyle e potrivit pentru tine.....are lvl maxim 255 din otel poti face king3 din batalie faci rinata etc. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| alex200084 a răspuns (pentru Br3aDnBuTTeR):

Imi dai mie contul de pe hot? id de mess ali_jianu

3 răspunsuri:
| Nyx a răspuns:

Metin2Osiris,lvl 250, 10 harti de crescut+drop pe langa cele clasice, fiecare cu un boss, posibilitatea de a moda items cu euro dropat in joc o data pe zi, in fiecare zi si. distractie